Metals.lv Preloader

CNC PLAZMAS GALDS (METĀLA/TĒRAUDA GRIEŠANA AR PLAZMU)

CNC PLAZMAS GALDS (METĀLA/TĒRAUDA GRIEŠANA AR PLAZMU)

Griezt metālu ir ļoti atbildīgs uzdevums, jo bieži sastāv no vairākiem nosacījumiem kas obligāti jāņem vērā. Gan metāla biezums, gan sagataves materiāls, gan griešanas darbu apjomi. Viena no labākajām metāla griešanas tehnoloģijām ir plazmas griešana, kas ir salīdzinoši ātra un bieži tiek izmantota pie lielu apjomu plākšņu un metāla lokšņu griešanas

Kas ir CNC plazmas griešana –

  • Viens no ātrākajiem veidiem: metāla griešanas un plākšņu izgriešanas no veseliem metāla gabaliem;
  • Iespējams sagriezt gan melno, kā arī krāsaino metālu;
  • Augsta precizitāte un iespēja izgriezt sarežģītu vai nestandarta formu;

CNC plazmas griešanas priekšrocības ir saudzīgais režīms pret metāla sagatavēm, detaļas nedeformējās termiskās apstrādes procesā. Plazmas galda griešana ir ātrāka un dod iespēju sagriezt lielus metāla apjomus un tas nozīmē ļauj Jums ekonomēt naudu par ātrumu un apjomu. Atkarībā no autogēnā (gāzes) griešanu, ar CNC plazmu ir iespējams sagriezt gan melno, gan krāsaino metālu.

Uz pasūtījuma ražojam plazmas galdus Jūsu ražotnei. Piedāvājam Jums automātiskos CNC plazmas galdus ar darba virsmi 2x3m. un jauda 100A, ar metāla maksimālo griešanas biezumu 30mm. Uzstādīšana un apmācība ietilpst plazmas galdā cenā. Kā arī nodrošinam CNC plazmas aprīkojuma apkopes pakalpojumus. Video ar plazmas ierīci griešanu var apskatīties zemāk.

CNC plazmas galda cena pēc pieprasījuma

Uzņēmums IDL Group piedāvā jebkuras sarežģītības metāla detaļu un tērauda izstrādājumu plazmas griešanas pakalpojumus. Mēs sekojam līdzi noteiktajiem termiņiem un garantējam precīzu pasūtījuma izpildi.

Ja Jums nepieciešama metāla griešana, mūsu menedžeri sniegs jums konsultāciju un ātri aprēķinās pasūtījuma izmaksas. Garantējam jums ekonomiskāko, ātrāko un kvalitatīvāko metāla apstrādes variantu. Pateicoties lielai tērauda ražotnei un 10 gadu pierēdzei ir iespējams izgatavot tērauda konstrukcijas ar montāzu, metāla detaļas un tērauda izstrādājumus maksimāli ātri. Griešanas cena būs atkarīga no metāla veida, biezuma un apjoma.

Galerija

@IDLGROUP
Mums seko