Plazmas galds (Metāla griešana ar plazmu)

Plazmas galds (Metāla griešana ar plazmu)

Griezt metālu ir ļoti atbildīgs uzdevums, jo bieži sastāv no vairākiem nosacījumiem kas obligāti jāņem vērā. Gan metāla biezums, gan sagataves materiāls, gan griešanas darbu apjomi. Viena no labākajām metāla griešanas tehnoloģijām ir plazmas griešana, kas ir salīdzinoši ātra un bieži tiek izmantota pie lielu apjomu plākšņu un metāla lokšņu griešanas.

​Kas ir plazmas griešana –

  • Viens no ātrākajiem veidiem : metāla griešanas un plākšņu izgriešanas no veseliem metāla gabaliem;
  • Iespējams sagriezt gan melno, kā arī krāsaino metālu;
  • Augsta precizitāte un iespēja izgriezt sarežģītu vai nestandarta formu;

Plazmas griešanas priekšrocības ir saudzīgais režīms pret metāla sagatavēm, detaļas nedeformējās termiskās apstrādes procesā. Plazmas griešana ir ātrāka un dod iespēju sagriezt lielus metāla apjomus un tas nozīmē ļauj Jums ekonomēt naudu par ātrumu un apjomu. Atkarībā no gāzes izvēles ar plazmu ir iespējams sagriezt gan melno, gan krāsaino metālu.

Uz pasūtījuma ražojam plazmas galdus Jūsu ražotnei. Piedāvājam Jums automātiskos plazmas galdus 2x3m, jauda 100A, ar metāla maksimālo griešanu 30mm. Uzstādīšana un apmācība ietilpst cenā. Kā arī nodrošinam plazmas galdu apkopes pakalpojumus. Video ar plazmas galda griešanu var apskatīties zemāk.

Galda cena: 11990 EUR + PVN.


Uzņēmums “IDL GROUP” piedāvā jebkuras sarežģītības detaļu un izstrādājumu plazmas griešanas pakalpojumus. Mēs sekojam izpildes termiņiem un garantējam pasūtījuma izgatavošanas precizitāti.

Ja Jums ir nepieciešama metāla griešana, mūsu menedžeri sniegs konsultāciju un ātri aprēķinās pasūtījuma izmaksas. Jums garantēts ekonomiskākais, ātrākais un kvalitatīvākais metāla apstrādes variants: atkarībā no pasūtījuma apjoma, ir iespēja izgatavot nepieciešamās detaļas vai konstrukcijas maksimāli īsos termiņos. Griešanas cenas ir atkarīgas no metāla veida, biezuma un pasūtījuma apjoma.

 

Galerija

@IDLGROUP
Mums seko