Metals.lv Preloader

Plazmas griešana

Plazmas griešana

 

Griezt metālu ir ļoti atbildīgs uzdevums, jo bieži sastāv no vairākiem nosacījumiem kas obligāti jāņem vērā. Gan metāla biezums, gan sagataves materiāls, gan griešanas darbu apjomi. Viena no labākajām metāla griešanas tehnoloģijām ir plazmas griešana, kas ir salīdzinoši ātra un bieži tiek izmantota pie lielu apjomu plākšņu un metāla lokšņu griešanas

Kas ir CNC plazmas griešana –

  • Viens no ātrākajiem veidiem: metāla griešanas, plākšņu un urbumu izgriešana no veseliem metāla loksnem;
  • Iespējams sagriezt gan melno, kā arī krāsaino metālu;
  • Augsta precizitāte un iespēja izgriezt sarežģītu vai nestandarta formu;

CNC plazmas griešanas priekšrocības ir saudzīgais režīms pret metāla sagatavēm, detaļas nedeformējās termiskās apstrādes procesā. Plazmas galda griešana ir ātrāka un dod iespēju sagriezt lielus metāla apjomus un tas nozīmē ļauj Jums ekonomēt naudu par ātrumu un apjomu. Atšķirībā no griešanas ar autogēnu (gāzes), ar CNC plazmu ir iespējams sagriezt gan melno, gan krāsaino metālu.

Uzņēmums IDL Group piedāvā jebkuras sarežģītības metāla detaļu un tērauda izstrādājumu plazmas griešanas pakalpojumus. Mēs sekojam līdzi noteiktajiem termiņiem un garantējam precīzu pasūtījuma izpildi.

Ja Jums nepieciešama metāla griešana, mūsu menedžeri sniegs jums konsultāciju un ātri aprēķinās pasūtījuma izmaksas. Garantējam jums ekonomiskāko, ātrāko un kvalitatīvāko metāla apstrādes variantu. Pateicoties lielai tērauda ražotnei un 10 gadu pierēdzei ir iespējams izgatavot tērauda konstrukcijas ar montāzu, metāla detaļas un tērauda izstrādājumus maksimāli ātri. Griešanas cena būs atkarīga no metāla veida, biezuma un apjoma.

Mūsu speciālisti ātri aprēķinās Jums izdevīgākās cenas un piedāvās ātru piegādi visā Latvijā un Eiropā. Gaidīsim Jūsu pieprasījumus uz e-pastu: info@metals.lv vai zvanot +371 26 611 151, +371 28 774 774

Galerija

@IDLGROUP
Mums seko