Metals.lv Preloader

Armatūra

Armatūra

 

Armatūras tērauda marka: B500B
Garums: L-6000mm.; L-12000mm.

Mūsu kompānija piedāvā gan armatūras spoles un stieņus, gan gludu un rievotu armatūru, diametrā no 6mm līdz 40mm. 

Tabulā zemāk ir norādīts  teorētiskais armatūras svars. 

Faktiskais armatūras svars var atšķirties, atkarībā no partijas. 

Armatūras cenas bieži mainās, lai uzzināt aktuālas cenas ludzām zvanīt mums pa tālruni +371 26611151 vai sūtīt pieprasījumus uz info@metals.lv

Augstas kvalitātes armatūras izmantošana uzlabo betona īpašības. Šodien stiegras ir viens no svarīgākiem celtniecības materiāliem ko izmanto metālizstrādājumu nozarē. Nav iespējams iedomāties ēkas vai metāla konstrukcijas, kuras netiktu izmantota armatūra. Pateicoties labas ekspluatācijas īpašībām un tehniskai specifikācijai, armatūra tiek izmantota pilnīgi visas būvniecības jomās. Kvalitatīvas armatūras izvēle ir ļoti svarīgs un atbildīgs uzdevums būvniecības posma sakumā. Ēku izturība, drošība un kalpošanas laiks ir tieši atkarīgi no armatūras kvalitātes. Stiegras tiek iedalītas pēc profila uz apaļu armatūru, gludu armatūru un rievotu armatūru. 

Armatūra būvniecībā iet roku rokā ar dzelzsbetonu, kas mūsdienās ir klātesošs gandrīz visos būvobjektos un ir viens no galvenajiem būvniecības materiāliem. Tērauda stiegras ir ļoti svarīgs monolīta dzelzsbetona komponents, jo nodrošina betona un dzelzsbetona konstrukciju lieces un stiepes kā ari, izturības paaugstināšanu būvniecībā. Biežāk tiek pielietots elastīgs tērauda stiegrojums (armatūra), t.sk. stieņi, metināti sieti un karkasi.

Armatūra tiek plāši izmantota:

  • betona pamatu celtniecība;    
  • siju un sienu celtniecībai;
  • ceļu un tiltu būvniecībai;
  • uzbērumu un ceļmalu nostiprināšanai.

Mūsu speciālisti īsā laikā posmā aprēķinās Jums izdevīgākas cenas, sagarinās, sagatavos un iekrāmēs augstas kvalitātes armatūru (stiegras), armatūras sietu, vai salocītu armatūru. Gaidām no Jums zvanus: un e-pastus. 

Stiegrojums / Armatūra
Diametrs (mm) Svars (kg/m)
Armatūra D-6mm 0.23
Armatūra D-8mm 0.42
Armatūra D-10mm 0.62
Armatūra D-12mm 0.89
Armatūra D-14mm 1.22
Armatūra D-16mm 1.59
Armatūra D-18mm 2.01
Armatūra D-20mm 2.48
Armatūra D-22mm 3.01
Armatūra D-25mm 3.95
Armatūra D-28mm 4.85
Armatūra D-32mm 6.40
Armatūra D-36mm 8.05
Armatūra D-40mm 9.95

Galerija

Pasūtīt Armatūra

@IDLGROUP
Mums seko